Haber

Aysever’den İmamoğlu’na: Garip, garip işlerin içindesin, otur İstanbul’da…

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile girdiği adaylık savaşı kapsamında il il varyete çıktı. Geçen hafta Kastamonu’ya giden Ekrem İmamoğlu, hafta başında yurt dışına Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.

İmamoğlu’nun İstanbul’a hizmet etmek yerine seçtiği bu yol, CHP’lilerin bile tepkisini çekti. Enver Aysever, “Garip bir işin içindesin, neden geziyorsun, şimdi İstanbul’da otur!”Ekrem İmamoğlu’nu sözleriyle eleştirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Saraçhane’de “mağduriyet”operasyon algısı ve Akşener’in “afiş”Yaptığı hamle bunun son dönemdeki en büyük kanıtlarından biriydi.

ŞEHİR ŞEHİR ZİYARETİNE KARAR VERDİ

Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun atılımlarının ardından geri plana düşse de adaylığından vazgeçmiyor. Ekrem İmamoğlu da bu bağlamda Anadolu tipine yönelme kararı aldı.

İLK DURAK KASTAMONU

İmamoğlu’nun ilk durağı Kastamonu oldu. İmamoğlu daha sonra Sinop, Karabük, Tunceli, Artvin, Giresun ve Hakkari gibi farklı bölgelerden 15 ili ziyaret edecek. İmamoğlu’nun bu atılımları “Adaylık duyurusu mu?”yorumlara neden oldu.

KASTAMONU’DAN SONRA YURTDIŞINA DA İHRACAT YAPIYOR

İmamoğlu, Cuma günü Kastamonu’ya yaptığı gezinin ardından Yunanistan rotasını kırdı. Görece’ye gelişinin ardından üçüncü kez Yunanistan’a giden Ekrem İmamoğlu’nun bu atılımı da yansımalara neden oldu.

CHP’Lİ MÜLKİYET’TEN SERT SÖZLER ENVER AYSEVER’DEN: İSTANBUL’A OTURUN!

CHP’li Enver Aysever, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nun turlarını sert sözlerle eleştirdi.

Aysever, İmamoğlu’nun Meral Akşener ile birlikte yürüttüğü operasyonlara işaret ederek, “Neden Meral Hanım vs. Bilmem neden böyle garip işlerin içindesin, neden şu an geziyorsun. İstanbul’da otur!”dedim.

“TATİLE BİLE GİTMEYECEKSİN ağabey”

İstanbul’un sorunlarını çözmeye çalışması gerektiğini söyleyen Aysever, şu ifadelerle İmamoğlu’nu suçladı;

“İstanbul’un derdini halletmeye çalış. İstanbul senin evin tatile bile gitmezsin kardeşim. İstanbul şehri olmak dünyanın en güzel mertebesidir. Herkesi davet edeceksin, İstanbul’da tatil yaparsın.” , eğlenir ve kültürünü geliştirir.”

seydisehir-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu